Kullanıcı Sözleşmesi & Yasal Bilgilendirme

  • Ana Sayfa
  • Kullanıcı Sözleşmesi & Yasal Bilgilendirme

Şartlar ve koşullar

SERVİS TANIMI

Boxofficegames.com ücretsiz, çevrimiçi bir video+görsel toplayıcı, o video ve görsel içeriklere dair değerlendirme paylaşımlarında bulunan bir Web Sitesidir. İçeriği yalnızca video ve / veya resimli bloglara / sitelerine ("Hizmet")'e dayanmaktadır. Hizmetin OLDUĞU GİBİ ve MEVCUT olarak temin edildiğini anlıyor ve kabul ediyorsunuz. Boxofficegames.com, Hizmetin kullanılabilirliği, zamanında olması, güvenliği veya güvenilirliği ile ilgili tüm sorumluluk ve yükümlülükleri reddeder. Boxofficegames.com ayrıca, herhangi bir zamanda ve sizin sorumluluğunuzda olmadan, herhangi bir zamanda veya önceden haber vermeksizin Hizmeti değiştirme, askıya alma veya sonlandırma hakkını saklı tutar. Boxofficegames.com ayrıca, bu Hüküm ve Koşulların herhangi bir bölümünü önceden bildirimde bulunmaksızın herhangi bir zamanda değiştirme hakkını saklı tutar.

 

KİŞİSEL KULLANIM

Hizmet, yalnızca kişisel kullanımınız için size sunulmaktadır. Çocuk Çevrimiçi Gizlilik Koruma ilkesi nedeniyle, bu Hizmeti kullanmak için en az on üç (13) yaşında olmanız gerekir. Kayıt işleminin bir parçası olarak gerekli olabilecek güncel, doğru tanımlama, iletişim ve diğer bilgileri ve / veya Hizmeti kullanmaya devam etmelisiniz. Hizmet şifrenizin ve hesabınızın gizliliğini korumaktan siz sorumlusunuz ve buradaki tüm faaliyetlerden siz sorumlusunuz. Boxofficegames.com herhangi bir sebeple herhangi bir zamanda herhangi bir zamanda herhangi bir kişiye hizmet vermeyi reddetme hakkını saklı tutar.

 

KULLANIM ALANLARI

Kendi iletişiminizden ve bunun sonuçlarından sorumlu olduğunuzu kabul edersiniz. Hizmeti kullanımınız, Sözleşmeyi kabul etmeniz ve bunlara uymanıza bağlıdır. Hizmeti, bulunduğunuz ülkeden ihraç edilen teknik verilerin iletimi ile ilgili tüm yasalar dahil olmak üzere geçerli tüm yerel, eyalet, ulusal ve uluslararası yasalara, kurallara ve düzenlemelere uygun olarak kullanacağınızı kabul edersiniz. Herhangi bir üçüncü tarafa aşağıdakileri kabul etmeyecek, kabul etmeyecek ve onaylamayacak veya teşvik etmeyeceksiniz: (i) Hizmeti yasadışı, küçük düşürücü, taciz edici, küfürlü, hileli, müstehcen, içerdiği herhangi bir içerik yüklemek, iletmek veya başka şekilde dağıtmak için kullanmak virüsler veya Boxofficegames.com tarafından tespit edildiği şekilde makul şekilde sakıncalı; (ii) başka bir tarafın fikri mülkiyet haklarını veya diğer mülkiyet haklarına, sözleşmeye dayalı ya da güvenilmez haklara veya yükümlülüklere aykırı olan içeriği yüklemek, iletmek veya başka şekilde dağıtmak; (iii) başkalarının Hizmeti kullanmasını engellemek; (iv) Hizmeti herhangi bir hileli veya uygunsuz amaç için kullanmak; veya (v) zaman zaman revize edilebilecek Program Politikalarını ihlal eden herhangi bir şekilde hareket etmek. Yukarıdakilerin herhangi birinin ihlali, bu Anlaşmanın derhal feshedilmesine neden olabilir ve sizi eyalet ve federal cezalara ve diğer yasal sonuçlara maruz bırakabilir. Boxofficegames.com, Sözleşmenin ihlal edilip edilmediğini veya geçerli bir yasa, düzenleme, yasal işlem veya resmi bir talebe uyup uymadığını belirlemek için Hizmeti kullanımınızı araştırmakla yükümlü değildir ancak hiçbir zorunluluğu yoktur.

 

FİKRİ MÜLKİYET HAKLARINIZ

Boxofficegames.com, Web Sitesinde bulunan herhangi bir metin, veri, bilgi, resim, fotoğraf, müzik, ses, video veya diğer materyaller dahil herhangi bir mülkte hak iddia etmez veya web sitenize yükleyebilir, iletebilir veya saklayabilirsiniz. Boxofficegames.com hesabı.

 

TEMSİL VE GARANTİLER

(A) Hizmetlere katılmak için Boxofficegames.com'a verdiğiniz bilgilerin doğru ve güncel olduğunu; ve (b) bu ​​Anlaşma’ya girme ve bu sözleşmede istenen eylemleri yerine getirme konusunda gerekli tüm yetki, yetkiye ve yetkiye sahip olmanız.

 

GİZLİLİK

Hizmeti kullanmanın bir koşulu olarak, zaman zaman güncellenebilecek Boxofficegames.com Gizlilik Politikası'nın şartlarını kabul etmiş olursunuz. Boxofficegames.com gizliliğin sizin için önemli olduğunu biliyor. Bununla birlikte, Boxofficegames.com'un, geçerli bir yasal sürece veya resmi bir talebe (örneğin bir arama emri gibi) uymak için gerekli olması durumunda, e-postalarınızın içeriği de dahil olmak üzere kişisel bilgilerinizi izleyebileceğini, düzenleyebileceğini veya ifşa edebileceğini kabul edersiniz. , mahkeme celbi, tüzük veya mahkeme emri) veya bu Kullanım Koşullarında ve Boxofficegames.com Gizlilik Politikasında aksi belirtilmediği sürece. Boxofficegames.com tarafından toplanan kişisel bilgiler, Türkiye'de veya Boxofficegames.com veya temsilcilerinin tesislerinin bulunduğu başka bir ülkede saklanabilir ve işlenebilir. Boxofficegames.com'u kullanarak, ülkeniz dışındaki herhangi bir bilgi transferini kabul etmiş sayılırsınız.

 

E-posta adresiniz, Boxofficegames.com tarafından hesabınızla ilgili ara sıra bildirimler veya güncellemeler veya hesabınızın katkıda bulunduğu içeriğin durumunu göndermek için kullanılabilir. E-posta adresiniz, geçerli bir yasal sürece veya devlet talebine uymanız gerekmedikçe, üçüncü taraflarla satılmayacak veya paylaşılmayacaktır.

 

REKLAMLAR

Hizmeti kullanmaya dikkat ettiğinizde, Boxofficegames.com’un videoların ve yorumların içeriğine bitişik reklamlar ve diğer bilgileri gösterebileceğini kabul etmiş ve kabul etmiş olursunuz. Boxofficegames.com, Boxofficegames.com'un dinamik olarak değişen içeriği etkin bir şekilde hedeflemesini sağlayan tamamen otomatik bir işlem kullanan alakalı reklamlar sunar.

 

BOXOFFICEGAMES.COM HESAPLARI

Web Sitesinin veya Hizmetin diğer öğelerinin bazı özelliklerine erişmek için, aşağıdaki kanallar, yorumların yüklenmesi veya yazılması gibi, bir hesap oluşturmanız gerekecektir. Hesabınızı oluştururken, Facebook veya Google oturumu kullanmalı veya kayıt yaptırmalısınız.

 

SONLANDIRMA; İPTAL

Hizmet kullanımınızı durdurabilir ve / veya Hizmet kullanımını kullanmayı durdurarak veya Boxofficegames.com’a bildirimde bulunarak herhangi bir zamanda herhangi bir zamanda veya neden olmadan bu Sözleşmeyi feshedebilirsiniz. Fesih, belirli bir hesap için giriş yapma kabiliyetinin devre dışı bırakılması olarak tanımlanır ve hesabın Boxofficegames.com’da bulunmayı bırakacağı veya hesap giriş adının değiştirileceği veya kaldırılacağı anlamına gelmez. Boxofficegames.com herhangi bir zamanda ve herhangi bir nedenle Hizmetleri sonlandırabilir, bu Sözleşmeyi feshedebilir veya önceden haber vermeksizin hesabınızı askıya alabilir veya feshedebilir. Fesih durumunda, artık bilgiler, hesap oturum açma adınız ve hesabın kendisi Boxofficegames.com adresinde süresiz olarak erişilebilir kalabilir, ancak hesabınıza veya hesabınızdaki herhangi bir dosyaya veya içeriğe erişemezsiniz.

 

TAZMİNAT.

Boxofficegames.com’u ve bağlı ortaklıkları, bağlı kuruluşları, memurları, acentelerini ve çalışanlarını, Hizmeti kullanımınızla ilgili olarak ortaya çıkacak herhangi bir sorumluluk veya gider de dahil olmak üzere, herhangi bir üçüncü tarafın talebinden ve aleyhinde herhangi bir zarar vermeyeceğini ve tazmin etmeyeceğini kabul edersiniz. tüm iddialardan, her türlü ve nitelikteki zararlardan, zararlardan (fiili ve sonuç olarak), davalar, kararlar, dava masrafları ve avukatlık ücretleri. Böyle bir durumda, Boxofficegames.com size bu tür bir iddia, dava veya işlem hakkında yazılı bir bildirimde bulunacaktır.

 

 

Sosyal Paylaşım