GİGO & OSCAR Mobil Oyun

GİGO & OSCAR Mobil Oyun
Gigo ve Oscar'ı, acımasız yerlilerin elinden kurtaracak cesaret ve yetenek gerektiren bu eğlenceli maceraya atılmaya var mısın..?

Gigo, çok sevdiği köpeği Oscar ile Amazonlarda, yaz kampına tatile çıkmışlardı. Kamp alanına doğru giderken, orada antik çağlardan beri yaşayan bir kabilenin son üyelerince yakalanırlar. Gigo ve Oscar'ı, acımasız yerlilerin elinden kurtaracak cesaret ve yetenek gerektiren bu eğlenceli maceraya atılmaya var mısın..?

Bu oyunu oynadık. Genel değerlendirmemiz; çocukların keyifle eğlenceli zaman geçirebileceği yönünde. Ceku Stüdyo oyun sektörüne yeni adım atan bir firma ve bu da ilk denemesi. İlk deneme için multi fonksiyon barındıran bir oyuna imza attıkları için değerlendirmemizi ona göre paylaşıyorum. Yeni girişimler desteklenmeli ve takip edilmeli. Gigo Oscar listeleri alt üst edecek bir oyun tabii ki değil ancak Oynanırlığı, Grafikleri, Müziği ve yazlılımsal temizliği ile dikkate değer.

iOS:
https://apps.apple.com/us/app/gigo-oscar/id1463429705?l=tr&ls=1

Android:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ceku.gigooscar

BENZER İÇERİKLER
Call Of Duty Modern Warfare Multiplayer 2019 Trailer

Call Of Duty Modern Warfare Multiplayer 2019 Trailer

10 Eylül 2019

Call Of Duty: Modern Warfare - Multiplayer Beta Görev ve macera seni çağırıyor. BİR KEZ DAHA..! 12 Eylülde PS4 ve ardından diğer platformlarda. Bu Unutulmaz Macerayı Kaçırmayın..!

League Of Legends

League Of Legends

15 Ağustos 2019

Efsane Oyun 2020'de Rekorları Zorlayacak !

Happy Me

Happy Me

21 Ağustos 2019

Meditasyon ve Mutlu olma beklentilerini karşılayacak keyifli bir uygulama.

Yorumlar (0)
Yorum Yazın